Sportowiec / zielony ze specjalnymi potrzebami zmierzy się z Polską jutro na mundialu w Szwecji


Karlstad 27 Dhul Qi’dah 1439 AH odpowiadający 09 sierpnia 2018 r. CE
Reprezentacja saudyjska w piłce nożnej osób ze specjalnymi potrzebami zmierzy się z Polską jutro na zakończenie poprzedzonych meczem meczów II grupowych finałów Mistrzostw Świata dla osób z niepełnosprawnością intelektualną na stadionie Saner Adsvalen o 19:30 czasu Arabii Saudyjskiej między Japonią a Rosją.
Saudyjska drużyna wejdzie do meczu, aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie po zakwalifikowaniu się do półfinału z Polską z 6 punktami, prowadząc różnicą bramek.
Na poziomie treningowym trener kadry narodowej dr Abdulaziz Al-Khaled przeprowadził dziś na brzegach rzeki Claraelvin na północnym wybrzeżu Vanren trening, który rozpoczął się od spotkania technicznego z zawodnikami, prosząc skupił się i poprawił niektóre błędy techniczne, które pojawiły się w meczu z Japonią.Od jednego dotknięcia, szybkich zbiórek, podziału ataków na prążki i głębokość, po czym prowadził trening refleksologii dla zawodników.
Z kolei saudyjski napastnik Abdullah Adam potwierdził swoją gotowość do meczu z Polską i powiedział: „Dobrze przygotowaliśmy się do tego ważnego meczu, w który wejdziemy, aby wygrać, aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie.
Natomiast przełożony reprezentacji Ali Al-Ghamdi potwierdził, że Al-Akhdar jest w stanie – z wolą Boga – jutro wygrać i dalej prowadzić grupę.
//koniec //
20:56
0237


CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )